Turmalin to cudowny, magiczny kamień, który był już doceniany od zarania dziejów za swoje piękno i unikatowe kolory. Wyróżniają się one czystością i naturalnością, nawet bez ingerencji człowieka.

Starożytna egipska legenda mówi, że turmalin odbył długą podróż z serca Ziemi w stronę Słońca. Podróżował on po tęczy i w trakcie wędrówki zebrał wszystkie jej kolory.  Również nasi przodkowie nosili biżuterię  wykonaną z turmalinów, aby przyciągać prawdziwe przyjaźnie oraz lojalnych kochanków.

Doceniając wartość tego klejnotu, jego wyrazisty kolor, turmalin od samego początku jest częścią naszych kolekcji. Przykładem niech będzie ta prześliczna bransoletka z koniczyną i turmalinami.

Bransoletka z koniczyna i turmaliamni złoto próba 375
Kolorowe turmaliny na bransoletce z koniczyną

NAJNOWSZE WPISY

O pasji do tworzenia rzeczy pięknych…

A wszystko zaczęło się ponad 15 lat temu w Londynie, gdzie nasza projektantka odkryła swoją pasję do kamieni. Dzięki umiejętności…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Właśnie kupiono
z miasta zakupiła właśnie produkt
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych
a