A wszystko zaczęło się ponad 15 lat temu w Londynie, gdzie nasza projektantka odkryła swoją pasję do kamieni. Dzięki umiejętności łączenia ich z metalami szlachetnymi w piękne, subtelne wzory, które bardzo dyskretnie podkreślają urodę, nasza biżuteria podbiła serca Naszych klientek.
 
Teraz Niumi Jewellery Design oferuje złotą i srebrna biżuterię dla kobiet. W naszch projektach można znaleźć odrobinę klasyki i nowoczesności, nie zapominając o pięknie kamieni naturalnych.
 
Inspirowana kolorami natury, pór roku, owoców, Niumi Jewellery dostarcza w swoich wzorach dużo koloru i blasku.
Wyrabianie biżuterii, która jest doceniana przynosi ogromną radość, dzięki czemu nasza pasja stała się pracą, a praca pasją.
 
Dziękujemy !

NAJNOWSZE WPISY

Klejnot o wielu barwach

Turmalin to cudowny, magiczny kamień, który był już doceniany od zarania dziejów za swoje piękno i unikatowe kolory. Wyróżniają się…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Właśnie kupiono
z miasta zakupiła właśnie produkt
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych
a