DOSTAWA I ZWROTY

 Dostawa

Twoje zamówienie jest niezwłocznie  realizowane po otrzymaniu od Ciebie zapłaty na konto bankowe. Zostaniesz poinformowana/-y o tym fakcie w mailu wysyłanym automatycznie z systemu elektronicznego Niumi Jewellery Design . Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciagu 2 dni roboczych od momentu jego realizacji.

W przypadku produktów na zamówienie, czas dostawy może wydłużyć się do 7-10 dni roboczych w zależności od dostępu do surowców. Zostaniesz poinformowany o progresie Twojego Zamówienia.

 Wszystkie przesyłki sa priorytetowe, rejestrowane (PocztaPolska) i wymagaja podpisu.

Koszt dostawy:

Na terenie Polski : 16zł dla zamowień poniżej 250zł (dla zamowień 250zł i powyżej na terenie Polski dostawa jest darmowa)

Na terenie Europy : 50 zł

Na terenie reszty świata : 80zł

Zwroty

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, po prostu zwróć nam przedmiot lub przedmioty w oryginalnym, nienoszonym stanie w ciągu 14 dni od otrzymania zamowienia. Za porozumieniem zwrócimy pieniądze lub dokonamy wymiany.  Jeśli otrzymałeś  wadliwy lub uszkodzony przedmiot, powiadom nas o tym w ciągu siedmiu dni. Po upływie tego okresu nie będziemy rozpatrywać reklamacji dotyczących towarów otrzymanych jako wadliwe.

Jeśli zdecydowałeś się na zwrot towaru lub jeśli otrzymany produkt jest wadliwy lub nie jest tym, co pierwotnie zamówiłeś, wyślij e-mail na adres niumijewellery@gmail.com , podając swoje imię i nazwisko oraz adres, szczegóły dotyczące produktu, przyczynę zwrotu oraz informację, czy potrzebujesz zwrot lub wymiana. Następnie doradzimy, jak kontynuować zwrot.

Przedmiot jest twoją odpowiedzialnością, dopóki do nas nie dotrze. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy wysłanie paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej lub listu rejestrowanego. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zwroty zagubione podczas transportu. Jeśli zwracasz produkt do nas w celu uzyskania zwrotu pieniędzy lub wymiany, to koszt zwrotu produktu do nas jest twoją odpowiedzialnością. Twoje oryginalne koszty wysyłki nie zostaną zwrócone, chyba że otrzymany przedmiot został wysłany przez pomyłkę lub jest wadliwy (pod warunkiem, że zostaniemy powiadomieni o usterkach w ciągu 7 dni od otrzymania). Wszystkie zwracane produkty muszą być starannie  w oryginalnym opakowaniu i być w nieużywanym stanie. Nie przyjmijemy zwrotu towarów, które  wykazują oznaki zużycia.  Towary takie zostaną zwrócone kupującemu na jego własny koszt.Zwrot  pieniedzy otrzymasz  tą samą metodą, którą zapłaciłeś w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu.

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Właśnie kupiono
z miasta zakupiła właśnie produkt
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych
a